HoŽrskool Fichardtpark
Fichies
 

Kantoor
Fichpos@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
 
Finansies
Finans@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
 
Skoolhoof
Skoolhoof@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
 
Skoolgelde
Skoolgeld@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
 
Sport
Sport@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
 
Bemarking
Bemarking@fpark.co.za

Tel: 078 311 9640

Faks: 051 525 2043
 

Bly Verbind Met Ons


Bly in Kontak Met Ons

Fichpos@fpark.co.za

Tel: 051 522 6927

Faks: 051 525 2043
HoŽrskool Fichardtpark | 24 Hudson Dr, Fichardtpark, Bloemfontein, 9301 | Kaart
Terms and Conditions      Sitemap      © 2020 HoŽrskool Fichardtpark. Alle Regte Voorbehou.